logo Lespin
Utrzymanie czystości

Posiadamy profesjonalny sprzęt czyszcząco-myjący, niezbędny do prawidłowego wykonania każdej usługi sprzątania i utrzymania czystości.

Kompleksowe usługi utrzymania czystości to obok agencji ochrony mienia i osób, drugi najważniejszy segment usług w spółce LESPIN i zarazem najdynamiczniej rozwijający się.

LESPIN to dziś czołowa firma sprzątająca w Lesznie i Wielkopolsce. Jedna z największych i najbardziej doświadczonych. Zespół utrzymania czystości i porządku tworzy blisko 160 doświadczonych pracowników, menedżerów i pracowników liniowych, świadczących usługi sprzątania pomieszczeń wewnętrznych [biur, magazynów], jak i na zewnątrz budynków [pielęgnacja terenów zielonych, sprzątanie po remontach, budowach].

 

czyszczenie

czyszczenie2

Utrzymujemy porządek i czystość [sprzątanie / mycie / czyszczenie / doczyszczanie / zabezpieczanie / konserwacja], dla/w:

  • biur, w tym całych wielkopowierzchniowych obiektów biurowych
  • centrów handlowych
  • pomieszczeń produkcyjnych
  • magazynów
  • hal fabrycznych
  • obiektów użyteczności publicznej
  • obiektów szpitalnych i służby zdrowia
  • środkach transportu publicznego
  • placówek segmentu HoReCa [hotele-restauracje-catering].
  • po zakończonych robotach budowlanych

 

Aktualnie usługi sprzątania realizujemy dla niemal 100 podmiotów gospodarczych z regionu wielkopolski. Miesięcznie sprzątamy ponad 130 000 m2 powierzchni!

Posiadamy profesjonalny sprzęt niezbędny do prawidłowego wykonania każdej usługi utrzymania czystości. Stosujemy przy tym najwyższej jakości środki czystości renomowanych producentów, spełniające rygorystyczne wymogi jakościowe i bezpieczeństwa, wynikające z ustawodawstwa, ale przede wszystkim zweryfikowane przez dekady świadczenia usług utrzymania czystości przez pracowników LESPIN.

Wynajmując LESPIN w zakresie usług utrzymania czystości [sprzątanie / mycie / czyszczenie / doczyszczanie / zabezpieczanie / konserwacja] korzystasz z ulgi na PFRON! Kliknij link by sprawdzić ile na tym zyskasz oszczędności

 

 

Daniel Gorzelańczyk
Koordynator ds. Usług Czystościowych

tel. +48 601 582 030
e-mail: daniel.gorzelanczyk@lespin.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Lespin Sp. z o.o., z siedzibą w Lesznie, ul. Okrężna 19 b, 64-100 Leszno.

Przetwarzamy dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane do nas (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na korespondencję. Osoba fizyczna ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

j

Lespin Sp. z o. o.

tel./fax +48 65 529 55 44
+48 65 529 49 87

e-mail: info@lespin.pl