logo Lespin
Pralnictwo

Pralnia LESPIN to jedyna przemysłowa pralnia w Lesznie i jedna z nielicznych w regionie! Pralnia wyposażona jest w nowoczesny, specjalistyczny sprzęt piorący.

Zleć nam usługi prania i oszczędzaj na uldze PFRON!

Usługi pralnicze to najnowszy segment usług spółki LESPIN. Pralnia przemysłowa uruchomiona została w 2015 roku i do dziś jest to jedyna przemysłowa pralnia w Lesznie oraz jedna z nielicznych w regionie wielkopolski.

Aktualnie pierzemy ok. 500 kg odzieży dziennie i do 15 ton w miesiącu, realizując usługi pralnicze dla kilkunastu dużych przedsiębiorstw produkcyjnych, głównie z okolic Leszna.

Opracowaliśmy zestaw procedur jakościowych, które gwarantują najwyższą jakość usług prania!

Pralnia wodna LESPIN to nowoczesny, specjalistyczny sprzęt piorący:

  • pralnico-wirówki UNIMAC
  • suszarki bębnowe UNIMAC i PRIMUS [gazowe oraz elektryczne]
  • prasownice
  • maglownice

Terminy prania mogą różnić się w zależności od rodzaju tkaniny, ilości odzieży, konieczności wykonania prac dodatkowych jak, reparacje. W razie potrzeby realizujemy ekspresowe usługi prania tego samego dnia!

Korzystając z usług prania przemysłowego odzieży w LESPIN korzystasz z ulgi na PFRON!

Daniel Gorzelańczyk
Koordynator ds. Usług Czystościowych

tel. +48 601 582 030
e-mail: daniel.gorzelanczyk@lespin.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Lespin Sp. z o.o., z siedzibą w Lesznie, ul. Okrężna 19 b, 64-100 Leszno.

Przetwarzamy dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane do nas (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na korespondencję. Osoba fizyczna ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

j

Lespin Sp. z o. o.

tel./fax +48 65 529 55 44
+48 65 529 49 87

e-mail: info@lespin.pl