logo Lespin
Konfekcja specjalistyczna

Chroniona patentami specjalistyczna i zaawansowana technologicznie odzież ochronna szyta usługowo przez LESPIN, trafia dziś do Klientów z całej Europy, a coraz więcej również do Azji.

Szycie usługowe na powierzonych materiałach to od lat jeden z głównych obszarów działalności marki LESPIN. Kilkadziesiąt lat tradycji szycia konfekcji damskiej, męskiej i dziecięcej dla krajowych oraz światowych marek, pozwoliło zbudować rozpoznawalną markę podwykonawcy, świadczącego wysokiej jakości usługi.

Doświadczony zespół szwaczek umożliwił w ostatnich latach podjęcie się z sukcesem szycia odzieży specjalistycznej. Produkcja innowacyjnej odzieży ochronnej dla służb mundurowych [policji, wojska, kaskaderów] oraz rehabilitacyjnej typu ortezy, przyniosła nowe doświadczenia oraz okazję do potwierdzenia elastyczności i szerokich możliwości produkcyjnych szwalni LESPIN.

Chroniona patentami wysoce specjalistyczna i zaawansowana technologicznie odzież ochronna szyta usługowo przez LESPIN, trafia dziś do Klientów z całej Europy, a coraz więcej również do Azji. Jej odbiorcami są między innymi chińskie, malezyjskie i indonezyjskie służby policyjne. Odzież ta wykorzystywana jest przez kaskaderów nawet w…Holywood. Produkcja ortez rehabilitacyjnych realizowana jest dla europejskiego potentata w zakresie produkcji sprzętu rehabilitacyjnego.

Potencjał i jakość szwalni z Leszna doceniły również wiele znanych, światowych marek modowych, zlecających LESPIN szycie konfekcji damskiej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obszarze szycia usługowego, nowoczesnej szwalni wyposażonej w specjalistyczne maszyny produkcyjne LESPIN oferuje szeroki wachlarz usług, nie tylko samego szycia, ale i doradztwa w zakresie produkcji odzieży, wykonywania prototypowych egzemplarzy, czy przeszywanie pierwowzorów modeli.

Jesteśmy dziś sprawdzonym partnerem dla największych i najbardziej wymagających światowych producentów odzieży damskiej i specjalistycznej, ochronnej oraz rehabilitacyjnej.

Zapraszamy do współpracy!

 

Beata Biernat
Specjasta ds Marketingu

tel. +48 693 443 890
e-mail: beata.biernat@lespin.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Lespin Sp. z o.o., z siedzibą w Lesznie, ul. Okrężna 19 b, 64-100 Leszno.

Przetwarzamy dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane do nas (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na korespondencję. Osoba fizyczna ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

j

Lespin Sp. z o. o.

tel./fax +48 65 529 55 44
+48 65 529 49 87

e-mail: info@lespin.pl