logo Lespin
Agencja zatrudnienia

Współpraca z Agencją Zatrudnienia LESPIN zapewnia:

  • Elastyczne kształtowanie zapotrzebowania na pracowników!
  • Oszczędność czasu na poszukiwanie pracowników!
  • Komfort otrzymania przygotowanego pracownika!
  • Niższe koszty zatrudnienia!

Agencja Zatrudnienia LESPIN”, świadczy usługi pośrednictwa pracy od 2009 roku. Specjaliści agencji, początkowo prowadzili rekrutację pracowników wyłącznie na rzecz LESPIN, jednego z największych pracodawców w regionie.

Zbudowanie doświadczonego zespołu i ugruntowanie kompetencji w zakresie pośrednictwa pracy skłoniło zarząd LESPIN do decyzji o świadczeniu usług rekrutacji także dla podmiotów zewnętrznych.

„Agencja Zatrudnienia LESPIN” świadczy pośrednictwo pracy pracowników w różnych grupach zawodowych i ma możliwość zatrudnienia pracowników tymczasowych. Specjaliści AZ Lespin przejmują odpowiedzialność za analizę potrzeb Klienta oraz wszelkie sprawy kadrowe. Od momentu podpisania umowy wszystkie sprawy związane z kompleksową obsługą administracyjną pracowników wynikające z przepisów prawa, na uzgodnionych z Klientem zasadach, realizowane są przez naszych specjalistów.

Dzięki współpracy z Agencją Zatrudnienia LESPIN:

  • elastycznie kształtujesz zapotrzebowanie na pracowników
  • oszczędzasz czas na ich poszukiwanie i rekrutację
  • otrzymujesz przygotowanego do pracy pracownika
  • obniżasz swoje koszty zatrudnienia

Korzystając z usług pośrednictwa pracy realizowanych przez Agencję Zatrudnienia LESPIN korzystasz z ulgi na PFRON!

Inez Dobecka 

Główny Specjalista ds. Techniczno-Administracyjnych

tel. +48 693 442 147
 e-mail: inez.dobecka@lespin.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Lespin Sp. z o.o., z siedzibą w Lesznie, ul. Okrężna 19 b, 64-100 Leszno.

Przetwarzamy dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane do nas (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na korespondencję. Osoba fizyczna ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

j

Lespin Sp. z o. o.

tel./fax +48 65 529 55 44
+48 65 529 49 87

e-mail: info@lespin.pl