logo Lespin
Kariera

Jesteśmy regionalnym liderem w zakresie usług ochrony mienia i osób oraz utrzymania czystości, świadcząc te usługi największym firmom przemysłowo-usługowym w regionie.

Jesteśmy regionalnym liderem w zakresie usług ochroniarskich oraz utrzymania czystości, świadcząc je największym firmom przemysłowo-usługowym w regionie wielkopolski. Z kolei w ramach segmentu usług konfekcji specjalistycznej szyjemy zaawansowaną technologicznie odzież ochronną i rehabilitacyjną, która trafia do Klientów z całego świata.

Jesteśmy w końcu spółką, która zainteresowana jest zrównoważonym rozwojem i tworzeniem przyjaznego środowiska pracy. Kontynuujemy tą misję nieprzerwanie od 1951 roku. Dołącz do nas!

Tu znajdziesz aktualne oferty pracy! - kliknij

 

Wysyłając  swoje CV prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgodnie obowiązującymi przepisami  o ochronie danych osobowych wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji obecnie i w przyszłości.”

Inez Dobecka 
Główny Specjalista ds. Techniczno-Administracyjnych

tel. +48 693 442 147
 e-mail: inez.dobecka@lespin.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Lespin Sp. z o.o., z siedzibą w Lesznie, ul. Okrężna 19 b, 64-100 Leszno.

Przetwarzamy dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie przesłane do nas (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na korespondencję. Osoba fizyczna ma prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

j

Lespin Sp. z o. o.

tel./fax +48 65 529 55 44
+48 65 529 49 87

e-mail: info@lespin.pl